Тернопілля: для мене,як для голови ОДА,2015 рік став роком повернення віри в те,що наша область не є периферійною,– Степан Барна під час звіту за чотири роки на посаді

Тернопілля: для мене,як для голови ОДА,2015 рік став роком повернення віри в те,що наша область не є периферійною,– Степан Барна під час звіту за чотири роки на посаді

13.06.19 09:35 0 1249
Понад чотири роки добробуту та підвищення соціально економічного розвитку Тернопільської області під керівництвом голови ТОДА Степана Барни стало можливим завдяки його активній та господарській позиції. За цей час Тернопільщину уже ніхто не наважиться назвати депресивним регіоном. Степан Барна докладав усіх зусиль, аби про Тернопільщину дізналося якнайбільше інвесторів, а місцеві жителі пишалися своїм краєм та мали можливість тут працювати. Про те, як працювалося на такій відповідальній посаді та якими результатами пишається найбільше, Степан Барна розповів представникам тернопільських медіа під час підсумкової пресконференції у вівторок, 11 червня.

Дуже символічно, що зустріч відбулася у приміщенні обласного Державного архіву, адже цей об'єкт закінчили саме за часів його керівництва. Цей та десятки інших успішно реалізованих проектів вдалося завершити завдяки постійній державній підтримці, яка значно збільшилася впродовж останніх чотирьох років.

«У 2018 році лише за основними субвенціями на розвиток області спрямовано майже 700 мільйонів гривень, що у 56 разів більше, ніж у 2014 році», - підкреслив очільник Тернопільщини. За його словами, на сьогоднішній день основним фінансовим інструментом регіонального розвитку є державний фонд регіонального розвитку. Звідси на розвиток Тернопільщини впродовж 2015-2018 років спрямовано 406,6 мільйонів гривень на реалізацію 162 інвестиційних проектів.

«У 2019 році планується реалізувати 44 проекти регіонального розвитку на більше 230 млн гривень», - наголосив голова ОДА.

Говорив Степан Барна і про обороноздатність та безпеку громадян. Зокрема про відродження військового з'єднання 44-ої артилерійської бригади та будівництво гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців- «контрактників» у Тернополі, Бережанах, Теребовлі та Чорткові.

«Для того, щоб жителі області відчували себе у безпеці покращувалися відкрито 40 оновлених пожежних станцій, 25 з яких – в об'єднаних територіальних громадах. Також у 21 ОТГ утворено 21 поліцейську станцію. Це означає, що тепер необхідну допомогу люди можуть отримати значно швидше», - зауважив очільник Тернопільщини. Крім того, від додав, що саме завдяки реформі децентралізації різноманітний спектр соціальних послуг став доступним на місцях.

«Зараз функціонує 49 об'єднаних територіальних громад, які охоплюють 616,9 тисяч населення. На їхніх територіях відкривають ЦНАПи, будують амбулаторії, облаштовують футбольні поля. Загалом за 2016-2018 роки з державного бюджету ОТГ області отримали 486 мільйонів гривень на реалізацію 821 проекту», - наголосив голова ТОДА.

Не менш важливим є і питання стану автошляхів у Тернопільській області.

«Для мене, як для голови обласної адміністрації 2015 рік став роком повернення віри в те, що наша область не є перефирійною, - зазначив Степан Барна. - Адже це регіон, де наявні потужні можливості для розвитку відповідної туристичної та логістичної інфраструктури. І до ця позиція є незмінною. Тому впродовж років перебування на посаді піднімав питання повернення Тернополю статусу логістичного центру Західної України, - додав він.

Також під час підбиття підсумків було відзначено, що впродовж останніх чотирьох років значно активізувалась інвестиційна діяльність. Зокрема, вкладено понад 24 мільярди гривень капітальних інвестицій у розвиток області.

За словами голови ТОДА, сприятливий бізнес-клімат дозволяє нашим людям працювати тут, не виїжджати за кордон і отримувати гідну заробітну плату. Розвитку промислових індустрій на Тернопільщині сприятиме створення індустріальних парків у Тернополі та Чорткові.

Успішні результати реалізації освітньої та медичної реформ, перехід 26 релігійних громад до Православної церкви України, сприяння у вирішенні проблем, які не могли знайти завершення десятки років – немалі здобутки, які вдалося отримати Степану Барні за час перебування на посаді голови Тернопільської облдержадміністрації. Проте, він запевняє, що це не кінець і він не йде з політики. Адже залишити Тернопільську область йому просто не дозволяє совість.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Помпео і грузинський ...

КОМЕНТАРІ