На Вінничині самовільне використання земель історико-культурного призначення - це злочин

На Вінничині самовільне використання земель історико-культурного призначення - це злочин

18.06.19 08:28 0 462
У травні минулого року Бершадською місцевою прокуратурою Вінницької області виявлено кримінальне правопорушення за ч.2 ст.197-1 КК України по факту самовільного зайняття одним із сільськогосподарських підприємств Тростянецького району двох земельних ділянок історико-культурного призначення площею 8,7 га за межами населеного пункту на території Тростянчицької сільської ради. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань вносились безпосередньо прокуратурою.

Після проведення необхідних слідчих дій, в т.ч. пов’язаних із залученням перевірок контролюючих органів, отримання необхідних доказів, у березні 2019 року Бершадською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника даного підприємства, який здійснюючи керівництво, ухиляючись від документального встановлення меж орендованих земельних ділянок, умисно допустив зайняття та незаконне використовування вищевказаних двох земельних ділянок історико-культурного призначення.

Під час судового розгляду керівник підприємства повністю добровільно відшкодував завдану державі шкоду в сумі понад 50 тис. грн, щиро покаявся у вчиненому злочину, а тому судом, з урахуванням цих обставин, ухвалою дану особу звільнив від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Тому, всім хто займається сільським господарством необхідно усвідомлювати, що земля історико-культурного призначення це - пам'ять для українського народу про історичне минуле українців та є національною цінністю, яку необхідно берегти, а не знищувати переслідуючи корисливу мету матеріального збагачення.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В аеропорту столиці ...
Наступна новина: Помер італійський режисер ...

КОМЕНТАРІ