У КМДА хочуть добувати біогаз із опалого листя

У КМДА хочуть добувати біогаз із опалого листя

19.06.19 13:17 0 540
Київська міська адімінстрація анонсувала на своєму сайті будівництво установки для переробки опалого листя, яка дозволить отримувати біогаз із рослинних решток. Зараз тривають переговори із фінською компанією щодо будівництва переробної установки, аналогів яких поки що немає в Україні, йдеться на сайті відомства.

Як повідомив начальник управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, щороку у місті опадає близько 120 тисяч тонн листя.

«Ринок біогазу на найбільш розвинений у Європі, адже саме країни ЄС першими впровадили програми переходу до альтернативних джерел енергії та підтримували ініціативи, спрямовані на впровадження нових біогазових технологій. Україна підписала Паризьку угоду у рамках Рамкової конвенції ООН про зміну клімату ще у 2016 році. Наразі потрібно вжити заходи зі зменшення вуглекислого газу в атмосферному повітрі до 2020 року, тому влаштування цієї системи з переробки рослинних залишок – пілотний проект, який покликаний вирішити питання із масового накопичення опалого листя», – заявив Мальований. /**/ /**/ /**/

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Facebook повідомили про ...
Наступна новина: Тернопіль: завдяки ...

КОМЕНТАРІ