Прокуратура Рівненської області відстояла в апеляції суворіше покарання чоловіку за вчинення майнових злочинів та незаконне зберігання наркотиків

Прокуратура Рівненської області відстояла в апеляції суворіше покарання чоловіку за вчинення майнових злочинів та незаконне зберігання наркотиків

21.06.19 08:37 0 382
За принципової позиції працівників прокуратури області Рівненським апеляційним судом скасовано вирок суду першої інстанції стосовно 31-річного жителя Здолбунівщини за вчинення ним крадіжок та незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

У суді обвинувачем доведено, що чоловік, маючи непогашену судимість за вчинення умисних злочинів, в грудні 2016 року з горища і підїзду будинків мешканців м. Здолбунів та м. Рівне таємно викрав дитячі коляски. Крім того, правоохоронцями в травні та червні 2017 року у останнього було виявлено та вилучено особливо небезпечний наркотичний засіб «канабіс», який він незаконно придбав, шляхом привласниення знайденого.

Вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 309 КК України та засуджено до 4 років позбавлення волі, від відбування якого останнього звільнено з іспитовим строком 3 роки на підставі ст. 75 КК України.

Проте, не погоджуючись із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчинених кримінальних правопорушень та особи обвинуваченого, прокурор подав апеляційну скаргу.

У результаті Рівненський апеляційний суд скасував попереднє рішення суду в частині призначеного покарання та виніс новий вирок, відповідно до якого особу засуджено до 4 років позбавлення волі.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі на вул. В. ...
Наступна новина: Даріо Срна повертається у ...

КОМЕНТАРІ