«Росспоживнагляд» заявив про «погіршення якості» грузинського вина

«Росспоживнагляд» заявив про «погіршення якості» грузинського вина

25.06.19 09:38 0 581
Російська служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів «Росспоживнагляд» 24 червня заявила про «погіршення якості» грузинського вина.

Як стверджують у російському відомстві, такими є результати кількарічного моніторингу якості алкогольної продукції, яку до Росії експортує Грузія.

«З 2014 року по 2018 рік якість виявленої алкогольної продукції виробгицтва Грузія, що не відповідає обов'язковим вимогам, збільшилася в 2,9 рази та склало в 2018 році – 203 тисячі літрів», – йдеться в заяві служби.

Читайте також: Футболісти трьох грузинських клубів нагадали про окупацію Грузії?

У повідомленні також фігурують назви восьми грузинських виноробних підприємств. Як стверджують російські чиновники, вино, яке не пройшло перевірку на якість, не допустили на територію Росії.

«У 2017 році лабораторіями «Росспоживнагляду» запроваджені високотехнологічні методи контролю, які дозволяють виявити порушення технології виробництва продукції та використовуваної сировини», – стверджують у відомстві.?

Також служба заявляє, що посилила контроль за якістю та безпекою алкоголю з Грузії.

У Грузії тривають антиросійські протести. Місцева влада вже погодилася на окремі поступки мітингувальникам.

Антиросійські протести тривають у Тбілісі від 20 червня. Демонстрації почалися після того, як депутат Державної думи Росії, комуніст Сергій Гаврилов вів засідання Міжпарламентської асамблеї православ'я, сидячи у кріслі спікера грузинського парламенту.

Це обурило багатьох громадян Грузії, бо перед приїздом до Тбілісі Гаврилов підтвердив, що вважає незворотнім визнання Росією як «незалежних держав» сепаратистських регіонів Грузії – Абхазії і Південної Осетії.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Тбілісі тривають ...

КОМЕНТАРІ