Тернопілля: в області триває будівництво нових амбулаторій

Тернопілля: в області триває будівництво нових амбулаторій

27.06.19 13:07 0 502
Запровадження нової системи фінансування охорони здоров'я допоможе забезпечити підвищення доступності та якості надання медичної допомоги населенню. Окрім цього значну увагу приділяємо будівництву амбулаторій. На цьому під час колегії наголосив т. в. о. голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

«В області заплановане будівництво 19 нових амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на суму 143 млн грн. Держава пішла на зустріч і зробила крок у співфінансуванні, тому ми не допустимо саботажу і нехтування державними коштами, які уже виділені. Хочу, щоб влада на місцях, приділила значну увагу контролю за ефективним використанням коштів та за якісним виконанням робіт на об'єктах», - наголосив Іван Крисак.

Для оснащення нових амбулаторій планується придбати медичне обладнання на суму близько 28 млн грн. Також заплановані реконструкції та капітальний ремонт у 80 амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1790777364359174&__tn__=-UC-R

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ