Люди, які були змушені тікати з Арисі 24 червня після десятків вибухів на складах боєприпасів, вийшли на центральні вулиці Шимкента, тому що, як вони стверджують, бояться повертатися назад.
Протестувальники вимагають зустрічі з губенатором області Омірзаком Шокеєвим для обговорення переселення.
Мер Шимкента Габідолла Абдірахимов запросив кількох протестувальників на переговори до мечети Акмешит. Там він запевнив їх, що їхнє місто повністю очистять від боєприпасів і зроблять придатним до життя.
Однак протестувальники заперечили, що їхні домівки були зруйновані внаслідок останньої низки вибухів, спричинених масштабною пожежею на складах, тож уряд мусить знайти спосіб переселити їх в інше місце.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: «Газова аварія» 2007-го: ...
Наступна новина: Фахівці та екологи ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим