На Тернопіллі на ремонт Гаївського моста розглядають можливість залучення коштів із Держбюджету

На Тернопіллі на ремонт Гаївського моста розглядають можливість залучення коштів із Держбюджету

10.07.19 08:42 0 126
Питання ремонту Гаївського мосту у Тернополі надзвичайно гостре. Адже через те, що міст перебуває в аварійному стані, це складає небезпеку та незручності для водіїв. У тому числі й для водіїв вантажних автомобілів, які рухаються через об'їзну Тернополя транзитом.

Уже кілька тижнів міст перебуває на ремонті. Утім для того, щоб його повністю капітально відремонтувати у бюджеті міської ради не вистачає коштів. Загальна сума, яку декларують, 205 млн. грн. Саме тому, щоб знайти шляхи вирішення цієї проблеми та якомога швидше забезпечити комфорнтість та безпечність проїзду, у неділю, 7 липня, міст оглянули т.в.о голови ТОДА Іван Крисак спільно з Першим віце-прем'єр-міністром України, міністром економічного розвитку та торгівлі Степаном Кубівим, головою ТОДА 2015-2019 років, а кандидатом у народні депутати по місту Тернопіль Степаном Барною та головою обласної ради Віктором Овчаруком.

За словами, Івана Крисака, це питання однозначно потребує спільного підходу та спільної роботи із обасною та міською владою і підтримкою з державного бюджету. " розглядається можливість фінансування із Державного фонду регіонального розвитку, що буде можливим у наступному році. Наше завдання забезпечити якісний проїзд на цій ділянці дороги, адже вона з'єднує дві важливі міжнародні магістралі М-19 та М-12", - наголосив Іван Крисак.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Іран застерігає ...
Наступна новина: На Банковій відбувся мітинг ...

КОМЕНТАРІ