На Тернопіллі заборгованість за послуги зв’язку у Теребовлянській ОТГ – на контролі ТОДА

На Тернопіллі заборгованість за послуги зв’язку у Теребовлянській ОТГ – на контролі ТОДА

10.07.19 08:01 0 179
Нарада щодо погашення заборгованості по пільгових телефонних розмовах перед ПАТ «Укртелеком» відбулася під керівництвом т.в.о. голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака. Зокрема присутні обговорили заборгованість, яка виникла у Теребовлянській міській ОТГ, внаслідок якої заблоковано рахунки управління соціального захисту населення Теребовлянської РДА. Вирішення даної проблеми перебуває на контролі в очільника області.

« на Тернопільщині функціонують 49 об'єднаних територіальних громад. Усі громади, окрім Теребовлянської міської ОТГ, передбачили кошти на пільги з послуг зв'язку. У даній проблемі ми вбачаємо принципову позицію голови Теребовлянської громади, який своїми діями блокує роботу органу соціального забезпечення населення. Для прикладу, дохід громади минулого року становив понад 83 млн грн, а за результатами першого півріччя 2019 року – понад 43 млн грн. Тому, на наш погляд, громада є самодостатньою, але коштів на відшкодування пільг з послуг зв'язку не передбачила», - наголосив заступник директора департаменту-начальник управління соціальних гарантій департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Олег Воронка.

Він зазначив, що на території громади проживають 317 осіб, які мають пільги на послуги зв'язку, сума яких загалом становить трішки більше 10 тисяч гривень в місяць.

«Заборгованість Теребовлянської ОТГ призвела до того, що «Укртелеком» у зв'язку з невідшкодуванням пільг за надані послуги, подав судовий позов на управління соціального захисту населення Теребовлянської РДА. За рішенням суду, управлінню як боржнику, припинено казначейське обслуговування рахунків, що призвело до унеможливлення його діяльності. Окрім цього управління тепер не в змозі оплатити послуги із соціально-професійної адаптації 11-ти учасників АТО, а також виплатити компенсацію на покращення житлових умов членам сім'ї загиблого військовослужбовця, який брав участь в АТО. Також неможливо надати послуги з реабілітації 3 дітям, хворим на ДЦП, тощо», - підкреслив Олег Воронка.

За його словами, через заблокування рахунків управління соціального захисту населення Теребовлянської РДА не зможе здійснити призначення житлових субсидій, а також пільг, які виплачуватимуться населенню з 1 жовтня.

Нагадаємо, що відповідно до змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України №256, з 1 липня 2017 року місцеві управління соціального захисту населення не є головними розпорядниками коштів на відшкодування витрат за надання пільг з послуг зв'язку окремим категоріям громадян. Відповідно до листів Міністерства фінансів України і зважаючи на те, що триває реформа децентралізації влади, усі ці повноваження з фінансування пільг на послуги зв'язку були передані безпосередньо ОТГ.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1810548975715346

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: До 10 років позбавлення ...

КОМЕНТАРІ