Тернопільщина готується до нового навчального року

Тернопільщина готується до нового навчального року

10.07.19 11:54 7 586
Стан реформування та забезпечення галузі освіти розглянули під час другого засідання координаційної ради, що відбулася 9 липня під головуванням Прем'єр-міністра України. У форматі селекторної наради обговорили питання використання коштів бюджетних програм розвитку освітнього середовища, підвищення кваліфікації педагогів, впровадження Державного стандарту початкової освіти у третіх класах пілотних шкіл, розвиток професійно-технічної освіти та мережі інклюзивно-ресурсних центрів, а також підготовку закладів середньої освіти до нового навчального року.

Тернопільську область представив т.в.о. голови облдержадміністрації Іван Крисак, а також керівники структурних підрозділів ТОДА.

Так, у 2019 році загальний обсяг державних інвестицій у новий освітній простір закладів загальної середньої освіти області становить 101 млн 845 тис 800 грн.

Збаразька, Козівська, Підволочиська та Чортківська школи беруть участь у Всеукраїнському експерименті ,,Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти”.

На Тернопільщині підготовлено 49 регіональних тренерів для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Для вирішення проблем інтегрування дітей з особливими освітніми потребами в області створено 17 інклюзивно-ресурсних центрів та обласний ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти, у яких працює 83 фахівці. Вказана кількість центрів повністю покриває потребу в установах подібного типу.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ

аватар країна
ronabramov7 - 10.07.19 Это уже далеко не новость, я об этом пару месяцев назад читал.
аватар країна
Ham57 - 10.07.19 Добавлю эту статью в закладки.
аватар країна
Secsot - 10.07.19 поміняй назву домену
аватар країна
veterudalih - 10.07.19 І правда креатив ... супер!
аватар країна
I_fuck_you_l - 10.07.19 Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.
аватар країна
Romromdom - 10.07.19 Понял не всё.
аватар країна
Superman1234 - 10.07.19 тема реально стара