В Україні стартує спортивне тестування ветеранів для участі у міжнародних змаганнях Invictus Games-2020

В Україні стартує спортивне тестування ветеранів для участі у міжнародних змаганнях Invictus Games-2020

14.07.19 13:34 0 2026

13 липня в Україні розпочинаються спортивні тестування ветеранів бойових дій, які хочуть представляти Україну на міжнародних змаганнях Invictus Games («Ігри Нескорених») у 2020 році (9-16 травня, Гаага, Нідерланди).

Як повідомила Радіо Свобода заступник міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, цього року відбір та підготовка збірної України проходить за новими критеріями, які визначили організатори «Ігор Нескорених». «Основними критеріями відбору учасників до національної збірної є потреба у психологічній та фізичній реабілітації ветерана бойових дій, їхня мотивація та підтримка цінностей Ігор.

Спортивний результат – лише маленький плюс при проведенні відбору», – зазначила Гаврилюк. Вона також повідомила, що замість національних змагань відбудуться національні ігри, кожен учасник яких отримає «Медаль нескореного»: «Ми відмовляємось від змагань, від нагородження золотими, срібними, бронзовими медалями», наголосила Гаврилюк.

Хто саме увійде до складу національної збірної, будуть вирішувати члени відбіркової комісії, до складу якої входять реабілітологи, психологи, представники ветеранських організацій України.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 127)
Попередня новина: 30 дітей лишаються у ...
Наступна новина: Переваги повітряних куль на ...

КОМЕНТАРІ