Вітальне слово міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Загальнонаціональної прощі у Зарваниці

Вітальне слово міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Загальнонаціональної прощі у Зарваниці

16.07.19 08:25 0 123
Від імені тернопільської громади щиро вітаю усіх учасників Загальнонаціональної прощі до Маріїнського духовного центру у Зарваниці.

У ці дні Тернопільщина традиційно перетворюється у центр духовного життя нашої держави. Цьогоріч ця подія приурочена 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та присвячена молитві за мир в Україні.

Більше 40-ка років Церква перебувала у підпіллі. Тисячі греко-католицьких священників, сотні тисяч простих мирян піддавалися гонінням, потрапили в ув’язнення, втратили здоров’я та життя. Ці муки наші святі отці, серед яких наш великий земляк Патріарх Йосип Сліпий, приймали тому, що вірили у перемогу Добра, у відновлення незалежної соборної української держави, у відновлення української Церкви.

Легалізація діяльності Української Греко-Католицької Церкви у 1989 стала провісником падіння безбожного, антилюдяного радянського режиму. З відродженням Церкви рух за Незалежність набув особливої сили.

Діяльність УГКЦ — це приклад жертовності заради великої місії служіння Богу і своєму народу, про який ми завжди пам'ятаємо.

У ці дні ми молимося у знак подяки за перемогу здобуту тридцять років тому. Ми також молимося за мир в Україні.

Висловлюю глибоку подяку нашій Церкві. Нашим святим отцям, які підтримували і підтримують українців у найскладніші періоди нашої історії.

Віримо, що Україна завжди перемагатиме, поки у нас є така Церква, такі духовні наставники!

З повагою

міський голова Тернополя Сергій Надал

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На акції у Москві щодо ...
Наступна новина: Зеленський міняє 12 послів

КОМЕНТАРІ