Обидві ракети були випущені з північнокорейського прибережного міста Вонсан і пролетіли 430 кілометрів, досягнувши висоти 50 кілометрів до занурення у воду.
З боку Пхеньяна це був перший запуск ракет за понад два місяці від часу, коли лідер КНДР Кім Чен Ин та президент США Дональд Трамп погодилися відновити переговори про ядерне роззброєння.
Міністр оборони Японії Такеші Івая заявив, що Токіо не зафіксував жодного повітряного об'єкта, який дістався б японської території чи 200-мильної виняткової економічної зони країни. Однак міністр наголосив, що якщо запущені об'єкти були балістичними ракетами, то «вони порушують санкції ООН».
На початку липня Міністерство закордонних справ Північної Кореї заявило, що може скасувати мораторій на ядерні випробування і випробування ракет далекого радіусу дії.
Трамп вважає призупинення КНДР ракетних пусків на 20 місяців значним зовнішньополітичним досягненням своєї адміністрації.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Спека в Європі: в Парижі ...
Наступна новина: У Росії відбулися масові ...
Кредит на карту без дзвінків оператора: швидко і ...
Биметаллические радиаторы отопления: что нужно знать
Прошивка Евро-2 или механическая обманка: что выбрать владельцу автомобиля?
Как выбрать компанию по организации переездов в реховоте
Трубка Oil Death Head від InSmoke — стильний дизайн та принцип вапорайзера