Як написав президент у твітері, він висуває на місце координатора всіх 17 спецслужб країни конгресмена-республіканця Джона Раткліффа з Техасу, відомого своєю прихильністю до Трампа.
Трамп також подякував Коутсові за службу і заявив, що ближчим часом буде призначений виконувач обов'язків директора розвідки.
Коутс, колишній сенатор від штату Індіана, залишить посаду 15 серпня.
У минулому він заявляв прокурорам, що Трамп вимагав від нього публічно заперечити будь-який зв'язок між Росією і виборчою кампанією Трампа 2016 року.
Дональд Трамп у суперечці зі спецслужбами США навколо втручання Росії в ті вибори став на бік президента Росії Володимира Путіна: обидва твердили, що такого втручання не було. Всі 17 спецслужб США дійшли висновку, що це втручання було, потім цей факт підтвердило й розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера.
Директор національної розвідки є за посадою також найвищим радником президента США з питань розвідки.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Росії силовики проводять ...
Наступна новина: День хрещення України-Руси: ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка