На міжбанку змінився тренд: гривня падає

На міжбанку змінився тренд: гривня падає

02.08.19 08:32 0 734
На українському міжбанківському валютному ринку 1 серпня відбувається падіння гривні щодо долара США, станом на 13:00 котирування встановилися на рівні 25 гривень 33–37 копійок за долар, інформує сайт «Мінфін».

Національний банк України опівдні відбив ці тенденції, встановивши довідкове значення курсу 25 гривень 34 копійки за долар. Це на 32 копійки більше за офіційний курс на 1 серпня і на 36 копійок більше за довідкове значення, встановлене на 12:00 31 липня.

Голова Національного банку України Яків Смолій заявив 31 липня, відповідаючи на запитання Радіо Свобода, що зміцнення гривні щодо долара США не є надмірними.

«Ми діємо згідно з нашими правилами, відповідно до наших документів, якими керується Департамент відкритих ринків, і те, що відбувається на ринку щодо національної валюти, жодним чином не є чимось критичним, щоб реагувати на коментарі публічних менеджерів», – сказав керівник НБУ, реагуючи на запитання про критику дій регулятора з боку міністра фінансів України Оксани Маркарової. /**/ /**/ /**/

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопілля: оголошено ...

КОМЕНТАРІ