Тернополянин Руслан Бригадир здобув «золото« і «срібло» на чемпіонаті України з літнього біатлону

06.08.19 10:17 0 1973
Цими днями у Чернігові проходить чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок. Дві медалі - срібну і золоту - вже здобув на цих змаганнях тернопільський біатлоніст Руслан Бригадир. Так, спортсмен посів друге місце у спринтерській гонці на 10 км серед юніорів та завоював золоту нагороду в гонці переслідування на 12,5 км. Відтак, Руслан Бригадир виборов право виступати на чемпіонаті світу з літнього біатлону, який відбудеться 23-25 серпня 2019 року у Раубічі (Бєлорусь).

Руслан – майстер спорту України з біатлону, вихованець Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту (тренери Стецюк І.Г., Бурик Н. В. ).

Додамо, що за програмою змагань у Чернігові, які є відбірковими на чемпіонат Світу, 7 серпня проведуть мас-старт, а 8 серпня – змішану естафету, - повідомляє Тернопільська обласна ДЮСШ із зимових видів спорту.

Джерело: управління фізичної культури і спорту ТОДА

Попередня новина: Стрілянина в Техасі: ...
Наступна новина: Індія хоче скасувати ...