Як правильно вибрати адвоката?

Як правильно вибрати адвоката?

12.09.19 19:55 9 2588

В поняття «хороший адвокат» можна вкладати різний зміст. Когось вражає зовнішній лиск і мова з великою кількістю складних оборотів, хтось спирається на рекомендації та думку оточуючих про фахівця. Для себе особисто якість роботи адвоката клієнт може оцінити вже в процесі співпраці, в міру вирішення його питання.

Сьогодні дуже багато практикуючих адвокати мають респектабельні офіси та оформлені за сучасними вимогами сайти. Клієнтам пропонується стандартний перелік послуг за певними напрямами. Тому вибір гідного захисника прав та інтересів — це дуже складне завдання. Далі, ми розглянемо основні моменти, на які варто звернути увагу. Ну а розповість нам про це співробітник адвокатського об'єднання "Vexillum".

Ознаки непрофесіоналізму адвоката

Червоними сигналами у розмові з потенційним адвокатом є:

  • 100 % гарантія виграшу справи. Якщо фахівець, побіжно ознайомившись з матеріалами справи, говорить клієнту про гарантований результат, це явне порушення адвокатської етики. Хороший спеціаліст може тільки пообіцяти докласти максимум зусиль для досягнення мети та дотримуватися конфіденційності.
  • Експертна компетенція у всіх галузях права. Якщо адвокат заявляє про те, що він «універсал», то це серйозний привід поставити під сумнів його професійний рівень. При виборі краще віддати перевагу юристу, який спеціалізується у цивільних справах або якому-небудь іншому напрямку (в залежності від конкретних потреб). Законодавча база нашої країни характеризується мінливістю, тому спеціалісту складно досконало орієнтуватися у всіх галузях права одночасно.
  • Пропозиція вирішити питання «неформальними каналами». Від деяких адвокатів клієнт все ще може отримати пропозицію врегулювати проблему шляхом давання хабара. Хоча такими методами в наш час користується все менше фахівців, виключати подібний варіант розвитку подій при зверненні до юриста не варто. Очевидно: адвокат, який використовує незаконні методи роботи з захисника може перейти в категорію підзахисного. Від співпраці з ним краще утриматися.
  • Наполеглива самореклама, що порушує норми етики. Щоб привернути до себе клієнта, адвокат дозволяє собі образливі висловлювання у бік колег, а також розкриває конфіденційні подробиці про свої колишні або теперішні справи.

Критерії попередньої оцінки

Вибір адвоката можна засновувати на рекомендаціях знайомих, відгуках у відкритих джерелах, іншій інформації в інтернеті. Жителі столиці можуть навіть узгодити вибір з близькістю від дому. Надалі це допоможе частіше зустрічатися з фахівцем. Водночас, завдяки сучасним засобам комунікації з адвокатом обговорювати поточні питання можна без особистих зустрічей (телефоном або за допомогою месенджерів).

Якщо допомога юриста необхідна для вирішення особливо складного питання, тоді, перш ніж звертатися до конкретного спеціаліста не варто шкодувати часу та сил на вивчення репутації фахівця. Першу думка дає можливість скласти веб-сайт юриста або компанії, до якої він належить. Невеликий сайт-візитка або Лендінгем-пейдж — не можуть бути віднесені до аргументів на користь фахівця.

Сучасний профільний юридичний сайт повинен містити експертну інформацію, статті з різних напрямків, рекомендації щодо вирішення тих чи інших правових питань, приклади з практики. Якщо сайт заповнений довгими звичайними текстами з «крупицями» корисної інформації, це теж ніяк чи не свідчить на користь адвоката.

Вирішуючи питання про те, як правильно вибрати адвоката, варто переглянути профілі фахівця в соціальних мережах. Навіть якщо це не бізнес-сторінки, а тільки особисті акаунти, вони все одно багато в чому переплітаються з професійною діяльністю. Адвокат часто «обростає» великою кількістю контактів і відкритий до спілкування. Закритий профіль і / або невелика кількість підписників — це привід задуматися про репутацію юриста в професійному середовищі та між клієнтами.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Что нужно знать о липоме?

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Mogzi - 13.09.19

Кожна стаття автора відмінна від попередньої. Висновок: читати автора :)

аватар країна
Superman1234 - 12.09.19

Ух ти :) Здорово як!

аватар країна
BettyRoz666 - 12.09.19

Мало чувств.. но красиво…

аватар країна
Annetmil - 12.09.19

ух ти як крууууууууууутооооооо))

аватар країна
Barmakot - 12.09.19

Хе-хе, мой первый коммент :)

аватар країна
elvintot - 12.09.19

Побольше б таких постов на блоге.

аватар країна
MentalTRB - 12.09.19

отличный пример стоящего контента

аватар країна
lookatme555 - 12.09.19

ништяг, все правильно написано. Молодец!

аватар країна
LeClitCommander - 12.09.19

Неймовірно гарно!