Дані камери підключені до всеукраїнської централізованої системи «Гарпун», відповідно правоохоронні органи можуть обмінюватись інформацією в межах всієї країни.
Об’єктами, де розміщені камери відеоспостереження, є місця з підвищеною небезпекою – це в’їзди-виїзди з міста, перехрестя, кільцеві дороги, а також місця масового скупчення громадян.
Зокрема, «розумні» камери відеонагляду з’явилися за адресами:
* вул. Львівська (на виїзді з міста);
* вул. Львівська (на в’їзді з міста);
* просп. Степана Бандери, 96;
* Збаразьке кільце (в напрямку об’їзної дороги, поруч із зупинкою громадського транспорту).
Окрім того, дві камери централізованого відеоспостереження встановлені на вул. Коперника, 1. Загалом на території міста розміщено близько 550 камер відеоспостереження.
Нагадаємо, обслуговуванням камер, їх модернізацією та масштабуванням займається комунальне підприємство “Тернопіль Інтеравіа”. Підприємство тісно співпрацює та координує свої дії у напрямку відеоспостереження з Національною поліцією, Службою безпеки України, муніципальною інспекцією та управлінням житлово-комунального господарства міської ради.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Відеоспостереження Одеса https://intervision.ua/blog/videosposterejennya-odesa
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Помер перший виконавець ...
Наступна новина: Білий дім розблокував 250 ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни