Як повідомляє Тернопільський центр «Інваспорт», збірну команду Тернопільської області репрезентували восьмеро спортсменів, які вибороли такі місця:
Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату
Метання диска жінки клас F - 55
І місце – Заторська-Іремашвілі Ірина - 1981 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Штовхання ядра жінки клас F - 55
І місце – Заторська-Іремашвілі Ірина -1981 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання диска чоловіки клас F - 38
ІІ місце - Худаяров Руслан - 1990 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання списа чоловіки клас F - 38
ІІІ місце - Худаяров Руслан - 1990 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Штовхання ядра чоловіки клас F - 38
ІІІ місце - Худаяров Руслан - 1990 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання списа клас F – 46
І місце- Божемський Микола - 1991 р.н., Козівський р-н с. Денисів, тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Штовхання ядра клас F - 46 (6 кг)
І місце - Божемський Микола - 1991 р.н,. Козівський р-н с. Денисів ,тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання списа чоловіки клас F - 54
І місце -МСУ Олійник Святослав - 1982 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання диска чоловіки клас F - 54
І місце - МСУ Олійник Святослав - 1982 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Штовхання ядра чоловіки клас F - 54
І місце - МСУ Олійник Святослав - 1982 р.н., повторив норматив МСУ, тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Метання списа чоловіки клас F - 55
5 місце - Цитриков Сергій - 1977 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А
Метання диска чоловіки клас F - 55
ІІІ місце - Цитриков Сергій - 1977 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Штовхання ядра чоловіки клас F - 55
4 місце - Цитриков Сергій - 1977 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку
Біг 100 м. жінки клас Т - 20
ІІ місце – МСУМК Зазуляк Ольга - 1994 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Стрибки у довжину жінки клас F - 20
І місце - МСУМК Зазуляк Ольга -1994 р.н., тренер - заслужений тренер України Салук І.А.
Стрибки у висоту жінки клас F - 20
І місце - Муравська Руслана - 2000 р.н., повторила норматив МСУ, тренер - заслужений тренер України Васірук М.С.
Стрибки у довжину жінки клас F - 20
ІІІ місце - Муравська Руслана - 2000 р.н., тренер - заслужений тренер України Васірук М.С.
Потрійний стрибок жінки клас F - 20
І місце - Муравська Руслана -2000 р.н., тренер - заслужений тренер України Васірук М.С.
Біг 1500 м чоловіки клас Т - 20
ІІІ місце - Хрупалик Микола -1996 р.н., тренер Ворко В.І.
Біг 3000 м
І місце - Хрупалик Микола -1996 р.н., тренер Ворко В.І.
За підсумками змагань у скарбниці Тернопільської області 18 медалей із них : 11 золотих, 2 срібних, 5 бронзових нагород.
Готували спортсменів до змагань тренери: ЗТУ Салук Іван, ЗТУ Васірук Михайло, Ворко Віктор.
Джерело: управління фізичної культури і спорту ТОДА
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Трамп підтвердив,що ...
Наступна новина: Путін закликав країни НАТО ...