На Тернопіллі у Зарваниці відзначили День усиновлення

На Тернопіллі у Зарваниці відзначили День усиновлення

05.10.19 09:45 0 466
День усиновлення - великий день для усіх, хто змінює життя діток позбавлених батьківської любові і сімейного затишку - усиновителів, опікунів, батьків-вихователів, працівників служб у справах дітей, соціальних працівників, волонтерів і багатьох інших людей, яким близька сфера усиновлення. Святкові заходи з метою привернення уваги суспільства до проблем сирітства, розвитку національного усиновлення, популяризації сімейних форм виховання проводяться відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008 „Про День усиновлення”.

Втретє поспіль в День усиновлення, 30 вересня з ініціативи служби у справах дітей облдержадміністрації відбулася проща родин, які взяли на виховання дітей, які з різних причин залишилися без батьків. Цьогоріч на пропозицію взяти участь у даному заході відгукнулися майже 200 осіб.

У Зарваниці нагородили грамотами облдержадміністрації найактивніших, серед яких - родина Ігоря та Наталії Снігурів з селища Дружба Теребовлянського району, які поступово взяли на виховання вже 4 дітей з правовим статусом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У КМДА попереджають про ...
Наступна новина: Основные ...

КОМЕНТАРІ