3 місця,які потрібно відвідати у Пекіні

3 місця,які потрібно відвідати у Пекіні

07.10.19 19:41 0 907

3000-річний Пекін — як інша планета. Тут вірять у владу Неба, їдять глід на паличці, заварюють один і той же чай по 15 раз і живуть в хутунах. Спочатку все це дивно, але швидко затягує. Щоб спростити вам знайомство з одним із самих незвичайних міст світу, далі ми розглянемо три головні визначні пам'ятки цього міста. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "АвикиТур": https://aviko-tour.com.ua/city/pekin/, в якій ви безпосередньо можете придбати тури в Пекін із Києва.

Літній палац імператора

Літній імператорський палац у Пекіні нагадує російський Петергоф, тільки у 2,5 раза більше і побудований на китайський манер. Тут милувалися лотосами та прогулювались по галереях все правителі Піднебесної, починаючи з Цяньлуна у XVIII столітті й до останнього імператора Пу І. Якщо хочете приміряти на себе придворне життя, походіть по магазинчиках на торговій вулиці Сучжоу. Раніше це був ринок понарошку: фрейліни та євнухи прикидалися продавцями, а імператори — покупцями.

Друга назва Літнього імператорського палацу в Пекіні — парк Іхеюань. У парку при палаці ви можете прокотитися на човні по озеру та сфотографуватися на десятиметровому арковому мосту. Погляньте на перший в Китаї автомобіль і підніміться до храму Фосянге, в якому безжальна імператриця Ци Сі молила Будду про допомогу в підступних планах. Коли втомитесь, влаштуйте пікнік в альтанці. Бутерброти та фрукти беріть з собою, щоб нікуди не поспішати: в Літньому палаці легко провести цілий день.

Станьте знавцем порцеляни

Національний музей Китаю на площі Тяньаньмень грандіозний, як і всі в Піднебесній. За один раз ви його цілком не обійде, так що сконцентруйтеся на найцікавішому. За давньою історією спускайтеся на цокольний поверх і готуйтеся втратити голову від витончених нефритових чайників і порцелянових ваз. Не пропустіть бронзовий посуд у вигляді носорога, а ще лампу-гусака з рибою в дзьобі — їм по 2000 років.

На другому та третьому поверхах зберігаються артефакти часів Опіумних воєн XIX століття, а на самому верху музею — старовинні монети. Хороша новина — вхід до музею безкоштовний; погана — з собою треба брати паспорт. Cелфі-палицю залиште в номері: з нею в Національний музей не пускають.

Підніміться на Велику Китайську стіну

Велику Китайську стіну почали будувати дві тисячі років тому, а потім сотні разів подовжували, переробляли, руйнували та зводили знову. Одні ділянки були з каменю та цегли й видовищно зміїлися по горбах, інші залишалися просто земляними горбами. Особливо енергійно стіну споруджували при династії Мін. Тоді ж столиця вдруге переїхала в Пекін — буквально «північне місто», і вже його потрібно було обороняти на совість.

Велика Китайська стіна підходить близько до Пекіну. Гори, ліс, що йде вдалину стіна — все як у підручнику історії. Ті, хто пропустив ранкову пробіжку, піднімаються на Мутяньюй пішки; легка і приємна альтернатива — підйомника. Спуститися можна так само, але цікавіше скотитися на тобогані — безполозових санях з загнутим носом.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Chevrolet Corvette Roadster ...

КОМЕНТАРІ