Найкращим учителем 2019 року в Україні стала Наталя Кідалова з Мелітополя

Найкращим учителем 2019 року в Україні стала Наталя Кідалова з Мелітополя

08.10.19 09:10 0 305
Національна премія Global Teacher Prize Ukraine в суботу ввечері оголосила цьогорічного переможця. Найкращим учителем України цьогоріч стала Наталя Кідалова з міста Мелітополя Запорізької області. Вона викладає англійську мову та українську мову і літературу в мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 23.

Загалом на «вчительський Оскар» номінували майже три тисячі українських педагогів.

«Наталя Кідалова працює в спеціалізованій школі №23 (Мелітополь). Її педагогічний стаж – 23 роки. Ще 15 років тому впроваджувала в школі новаторські методики навчання і наважувалася креативно викладати українську літературу. На її уроках замість того, щоб зазубрювати поезії Шевченка, учні могли читати реп», – вказано на сторінці премії про переможницю.

Наталія Кідалова отримає 250 тисяч гривень, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та один рік безкоштовного навчання від проекту «Освіторія», повідомили організатори.

«Все робити «по любові» – головний інгредієнт успіху. Мій досвід учителювання переважно казковий. Пам'ятаєте казку Андерсена «Принцеса на горошині»? Так от, я – та горошина, яка не дає заспокоїтися, завжди надихає і учнів, і колег, і себе на вихід із зони комфорту, закликає не зупинятися і не задовольнятися тим, що є», – розповіла найкраща учителька 2019 року в Україні.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Китай відмовився ...
Наступна новина: Напад на поліцейських в ...

КОМЕНТАРІ