На Тернопіллі відбувся воркшоп для виробників органічної продукції

На Тернопіллі відбувся воркшоп для виробників органічної продукції

11.10.19 08:49 0 259
У четвер, 10 жовтня в облдержадміністрації відбувся воркшоп за участю виробників органічної та нішевої продукції області щодо перспектив розвитку галузі на засадах смарт-спеціалізації. Зустріч із представниками органічного бізнесу організували в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку Тернопільської області на 2021-2027 роки. Участь у розмові взяли незалежний експерт Спільного дослідницького центру Єврокомісії Юргіта Петраускіене, заступник голови ТОДА Ігор Вонс, Директорка Департаменту економічного

розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галина Воляник, в.о. директора департаменту агропромислового розвитку ТОДА Володимир Стахів, виробники органічної та нішевої продукції.

« нам варто розібратися, що головне у вашій галузі, наскільки вона впливає на економіку області. Важливо зрозуміти, як ви хочете змінити та розвинути цей напрямок», - зауважила Юргіта Петраускіене. Також вона проконсультувала представників органічного бізнесу щодо того, як потрібно розставляти акценти, аби саме їхня галузь стала смарт-спеціалізацією у Стратегії розвитку Тернопільської області на найближчі роки.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У КМДА заявили,що ...

КОМЕНТАРІ