У Польщі владна партія зберегла більшість у Сеймі

У Польщі владна партія зберегла більшість у Сеймі

16.10.19 12:40 0 1411
У Польщі владна партія «Право і справедливість» здобула на парламентських виборах 235 мандатів у Сеймі з 460, або 43,59 відсотка голосів виборців. Таким чином, партія Ярослава Качинського зможе самостійно сформувати уряд.

У парламент за результатами виборів 13 жовтня проходять ще чотири політичні сили. У головного опонента владної партії – проєвропейської «Громадянської коаліції» – більше ніж 27 відсотків, вона перемогла в більшості великих міст.

В об'єднаних лівих сил – понад 12 відсотків голосів, у центристської Польської коаліції – менше ніж дев'ять. У Сейм також пройшли дві менші партії, зокрема крайні праві.

За попередніми даними, «Право і справедливість» втратило більшість у Сенаті – верхній палаті парламенту. У правлячої партії там буде 49 мандатів зі 100.

Попри критику з боку міжнародних правозахисних організацій, владна партія «ПіС» користується стабільно високою підтримкою поляків.

Цій політичній силі, яка зосередила в своїх руках усю повноту влади, закидають згортання свободи слова і незалежності судів.

Утім, для виборців цієї партії найважливішим аргументом на її користь є низка соціальних програм, впроваджених владою протягом останніх років. /**/ /**/ /**/

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волейбол: «Хімік» ...
Наступна новина: З нагоди Дня захисника у ...

КОМЕНТАРІ