Сергій Надал нагородив тернопільських військовослужбовців

Сергій Надал нагородив тернопільських військовослужбовців

18.10.19 08:00 0 422
14 жовтня міський голова Сергій Надал взяв участь в урочистих заходах, що проходили на Театральному майдані Тернополя з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України та 77-річниці створення Української Повстанської Армії.

Під час вітального слова Сергій Надал наголосив, що 14 жовтня є особливим днем для кожного українця, адже немає іншої такої дати у календарі, яка б містила стільки важливих святкових подій.

«Ми знаємо з історії, що великий український князь Ярослав Мудрий віддав Україну під захист Покрову Богородиці. З того часу Божа Мати охороняє наш край, береже через наших військових-захисників, наших Героїв, - зазначив очільник Тернополя. - Віримо, що заступництво Богородиці, попри навали чужоземців і ворогів, дозволило вистояти Українській нації, відродитися Українській державі. З молитвою до Богородиці боронили нашу землю козаки, бійці армій УНР, ЗУНР та Карпатської України, воїни УПА. І Мати Божа завжди допомагала нашому народу, опікувалася українськими захисниками. Заступництво Богородиці дасть нам сили і пройти крізь всі негаразди. Україна відродиться під заступництвом Пресвятої Богородиці. Покров Богородиці дасть нам мир після перемоги над ворогом».

З нагоди Дня захисника України міський голова вручив Нагородні знаки та цінні подарунки тернопільським військовослужбовцям, які сумлінно виконували службові обов’язки та продемонстрували зразкову військову дисципліну і високу патріотичну свідомість.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ