На Тернопіллі маємо сформувати комплексне бачення,щоб отримати якісну Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року,- Альона Бабак

На Тернопіллі маємо сформувати комплексне бачення,щоб отримати якісну Державну стратегію регіонального розвитку до 2027 року,- Альона Бабак

18.10.19 09:02 0 317
Державна стратегія регіонального розвитку 2021-2027 має розроблятись на основі оцінки та аналізу актуальних проблем і тенденцій регіонів.

Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час координаційної зустрічі з експертами, організованою Програмою «U-LEAD з Європою».

«Нам потрібно побачити, чого ми хочемо досягти і вже потім визначати шляхи розробки механізмів, спрямованих на результат. Також важливо зрозуміти, яким саме інструментом буде стратегія – засобом стимулювання розвитку регіонів, вирівнювання через державну допомогу чи комбінацією мотивацій та дотацій», - зазначила Альона Бабак.

Міністр наголосила, що сподівається на плідну співпрацю з експертами, які допоможуть ідентифікувати актуальну проблематику і, відповідно, віднайти інструменти її вирішення, а також допоможуть визначитись з оцінюванням ефективності стратегії та кінцевими результатами.

«Стратегія має бути надана на розгляд Уряду вже у грудні цього року. У такі стислі строки для нас вкрай важливе партнерство з експертним середовищем, адже маємо отримати якісний продукт, який запропонуємо суспільству, і який покаже як розвиватимуться регіони України впродовж наступних 7 років», - сказала Альона Бабак.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 35 людей загинули в ДТП у ...
Наступна новина: Курдська діаспора ...

КОМЕНТАРІ