Так, в ході досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 КК України за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, транспортування та збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів, проведено санкціоновані обшуки за місцем зберігання незаконно виготовлених підакцизних товарів, які постачалися на територію Рівненської області.
За результатами проведених обшуків вилучено рідину з характерним запахом спирту загальним об'ємом 24,8 тони орієнтовною вартістю 4 млн. 960 тис. грн., а також транспортні засоби.
Наразі у зазначеному кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Почему стоит использовать ...
Наступна новина: Свій 75-річний ювілей ...
Строительство каркасных домов: разумный выбор для современной жизни
Шланги для полива
Химия запахов или как невидимые сигналы управляют нашим влечением?
Вініл: поєднання традицій і сучасності
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине