Свій 75-річний ювілей відзначила Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Свій 75-річний ювілей відзначила Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

19.10.19 08:02 0 518
18 жовтня, Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 відзначає 75-річчя від дня заснування. З цієї нагоди у приміщенні драматичного театру відбулися урочистості за участі міського голови Тернополя Сергія Надала, учнівсько-педагогічного колективу школи та випускників закладу освіти.

«Від щирого серця вітаю з 75-ою річницею одну з найстаріших та найвідоміших шкіл Тернополя – славну середню школу №10. Історія школи співзвучна з непростою історією Тернополя у ХХ столітті. Можна сказати, що школа №10 є одним з визначальних символів міста, - відзначив Сергій Надал. - За свою історію школа № 10 змінювала адресу декілька разів. Але незмінною була репутація школи як справжньої кузні міської інтелігенції. Керівний склад, вчителі, випускники завжди були елітою нашого міста. Працювали задля відновлення Тернополя після ІІ Світової Війни, розбудовували вже незалежну Українську Державу. багато з випускників школи працюють на державній службі, займаються наукою, підприємництвом, є відомими діячами культури і мистецтва, прославляють Тернопіль та Україну. Місто пишається вашими добрими справами».

Міський голова висловив вдячність учителям та адміністрації школи за відданість справі і за любов до своєї професії, а учням та випускникам – за старанність і працю, адже саме вони є справжньою живою історією школи і міста.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: За процесуального ...
Наступна новина: Гривня в понеділок оновить ...

КОМЕНТАРІ