«Сильні духом у казці»: в центрі уваги фотовиставки у Запоріжжі стали люди з інвалідністю

«Сильні духом у казці»: в центрі уваги фотовиставки у Запоріжжі стали люди з інвалідністю

20.10.19 12:27 0 1130
У туристично-інформаційному центрі Запоріжжя 19 жовтня презентували третю частину проєкту «Сильні духом» фотовиставку «Сильні духом у казці». Як передає кореспондент Радіо Свобода, моделями для робіт стали люди з інвалідністю. Героїв фотографували в образах казкових персонажів.

«Цього разу, третя хвиля проекту стала всеукраїнською, бо ще на першій хвилі багато людей з інших міст питали, чи можуть взяти участь. Але, на жаль, дивлячись на те, що це особливі моделі, що потребують особливих умов для життя, щоб зупинитися в іншому місті, в мене тоді не було такої можливості, але я думала про це. Коли я замислювалася про третю хвилю, то я одразу звернулася до представників влади, щоб вони допомогли мені в тому, щоб заселити моделей з інших міст. Отож цього разу багато людей приїхали і взяли участь. Це перше, що відрізняє. І ще це суто казкова тематика. Якщо в першій і другій виставці, були історичні герої, кіногерої, то цього разу – це лише казкові персонажі», – розповіла Радіо Свобода ініціатор проекту та одна з моделей, запоріжанка Маріанна Смбатян.

У фотосесії для виставки взяли участь 24 людини з інвалідністю із Запоріжжя, Києва, Дніпра, Херсона, Кременчука та інших міст. Усі учасники проекту не мають попереднього досвіду роботи у якості професійних фотомоделей.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Щонайменше 13 людей ...
Наступна новина: У Барселоні після маршу ...

КОМЕНТАРІ