Член Бундестагу розповів про перебіг розгляду петиції щодо Голодомору

Член Бундестагу розповів про перебіг розгляду петиції щодо Голодомору

22.10.19 08:39 0 335
Член петиційного комітету Бундестагу Арнольд Фаатц у коментарі Deutsche Welle заявив, що під час розгляду петиції щодо визнання Голодомору геноцидом німецьке міністерство закордонних справ висловлювало заперечення.

«МЗС хоче, аби петицію було відхилено з обґрунтуванням, що поняття геноцид не було визначене до 1951 року. ... Те ж саме стосується й іншого аргументу – що, окрім українців, це штучно влаштований голод мав і інших жертв, зокрема, в Росії, на Кавказі. Цей аргумент, на мою думку, так само більше схожий на відмовку. Дві каденції Бундестагу тому вже була схожа петиція, тоді МЗС уже реагувало на неї подібними аргументами й робить це тепер знову», – сказав Фаатц.

За його словами, петиційний комітет Бундестагу провів відкрите засідання й муситиме тепер приймати рішення, але коли його ухвалять – невідомо.

«Швидше за все, рішення буде: відхилити петицію, обґрунтовуючи це тим, що це, мовляв, усе було жахливо, але поняття геноциду тут використовувати не можна. Інша альтернатива – передати петицію в МЗС із проханням врахувати її», – зазначив депутат.

Раніше посол України у Німеччині Андрій Мельник заявив про початок розгляду петиції щодо Голодомору у комітеті.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Вже більше 680 будівель в ...
Наступна новина: Цього тижня Україна ...

КОМЕНТАРІ