«Люди хочуть відведення»: в мережі з’явилися відео розмови Зеленського з ветеранами

«Люди хочуть відведення»: в мережі з’явилися відео розмови Зеленського з ветеранами

28.10.19 13:19 0 821
Президент України Володимир Зеленський вранці 26 жовтня відвідав Золоте і зустрівся з ветеранами, які перебувають поблизу лінії фронту. Згодом спільнота «Останній блок-пост #Ні_капітуляції» оприлюднила відео, на якому Зеленський спілкується з людьми у камуфляжі.

Під час розмови один з ветеранів, який представився Денисом, сказав президенту, що в разі відведення військ (яке заплановане в районах Золотого та Богданівки-Петрівського) можливі жертви як серед українських військовослужбовців, так і проукраїнського цивільного населення.

У відповідь Зеленський висловив впевненість, що мирні мешканці хочуть розведення військ.

Читайте також: Якщо розвести війська в Золотому, лінія оборони пройде по центру міста – Ільченко?

«Люди хочуть відведення. Я розумію, про що ви кажете, хлопці, що хочеться, щоб не було серйозних помилок, втрат і таке інше, але мені здається, скажу в діалозі, що ми всі повинні робити на те, щоб закінчити війну, всі повинні працювати, але тут все ж таки наші військові, вони тут головні, і я, при всій повазі до вас, але в нас тут є і командувач ООС, і тут є командири, і вони займаються безпекою. Я вірю нашим військовим. Ви теж воювали, і, я думаю, теж ставитеся до української армії з повагою», – сказав він.

На аргумент, що перемир'я фактично укладається з Росією, а не незаконними збройними угрупованнями, Зеленський відповів, що йому неважливо, з ким підписувати мирні угоди.

«Нам треба території повернути і припинити вбивства, правильно?», – спитав він.

На другому відеозаписі чути розмову Зеленського та ветерана, на якому той просить прокоментувати акції «Ні капітуляції», які кілька разів проходили в різних містах України, а президент у відповідь вимагає від ветеранів «прибрати зброю».

«Слухай, я президент цієї країни, мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь, я тобі прийшов і сказав: зброю прибери. А ти мені не переводь на акції», – заявив він, звертаючись до Дениса.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Коли надія на обмін не ...
Наступна новина: CPJ та ОБСЄ стурбовані ...

КОМЕНТАРІ