Уряд планує створити українську електронну бібліотеку – Бородянський

Уряд планує створити українську електронну бібліотеку – Бородянський

28.10.19 10:25 0 325
Український культурний фонд, підпорядкований Міністерству культури, і Міністерство цифрової трансформації планують спільну роботу над створенням електронної бібліотеки, заявив міністр культури Володимир Бородянський в ефірі Радіо Свобода.

Про це він згадав, коментуючи популяризацію читання, яку назвав одним із завдань свого відомства.

«Для того, щоб люди більше читали, у них повинна бути звичка читати. Звичка читати формується у школі, в родині, в дитинстві. Тому частина наших дій, зусиль і коштів буде разом з МОН скерована на те, щоб така звичка з'являлася у школі. Це перше. І друге – це наявність контенту, тобто наявність цікавих книжок», – каже Бородянський.

Читайте також: Хранитель літератури: пам'яті Володимира Панченка?

Він додав, що для забезпечення наявності уряд розглядає варіант електронних книжок, щоб створити «мінімальний бар'єр» для доступу до літератури.

«Зараз ми працюємо. Український культурний фонд разом, зараз вже приєднається Міністерство цифрової трансформації щодо створення української електронної бібліотеки. Для того, щоб у кожній школі, у кожному місті, де є інтернет або де він буде найближчим часом, була можливість дитині дістатися книжки. Ми плануємо, що декілька назв будуть безкоштовні взагалі, тобто держава буде це оплачувати. Я не знаю, скільки зараз, тому декілька, 10, 20, 30... Ми подивимося. І будь-яка людина зможе читати це. Доступ ми забезпечимо, наприклад, в електронний спосіб», – заявив міністр.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Британська поліція ...
Наступна новина: Нижня палата парламенту ...

КОМЕНТАРІ