Муніципальними інспекторами виявлено два факти спалювання сухої рослинності у Тернополі

Муніципальними інспекторами виявлено два факти спалювання сухої рослинності у Тернополі

02.11.19 12:01 0 650
Працівниками муніципальної інспекції проведено чергові рейди на предмет виявлення спалювання сухої рослинності в місті Тернополі за допомогою квадрокоптера, який дозволяє швидше виявити задимленість та встановити місце вчинення правопорушення.

Зокрема, 29 жовтня інспекторами обстежено мікрорайони Дружба та Новий Світ. За результатами перевірки виявлено правопорушення на вул. Хліборобній, де громадянин спалював гілля дерев та листя, а також на вулиці Глибока Долина, де зафіксовано спалювання сухої рослинності.

Порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.77-1 КУпАП (самовільне випалювання рослинності або її залишків), а також з ними проведено профілактичні бесіди на предмет дотримання Правил благоустрою Тернопільської МТГ.

В управлінні муніципальної інспекції нагадують, що спалювання сухої рослинності забороняється законодавством України, а за вказане правопорушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 170 до 340 грн., для посадових осіб – від 850 до 1190 грн.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: "Атем" - якісна і доступна ...
Наступна новина: Львів’яни вшановують ...

КОМЕНТАРІ