«Ми бачили вказівки на активність Росії, яка підтримує цей негативний перебіг дискусій», – сказав чиновник, відзначивши, що Москва посилює свій вплив у Південній Америці. «Вони, здається, віддають перевагу поділеному регіону… що прикро», – додав високопосадовець.
Раніше Росія заявляла, що не втручається у внутрішні справи інших країн.
Вашингтон та Москва також стоять по різні сторони у Венесуелі, де Росія підтримує президента-соціаліста Ніколаса Мадуро. США вважають Мадуро нелегітимним і підтримують заклики опозиції до його відставки.
Протести у Чилі спочатку почалися через збільшення плати за проїзд у метро, що зрештою було скасоване, потім – переросли у невдоволення соціальною нерівністю і гнівом на президента Себастьяна Піньєру та військових.
Десятки магазинів були розграбовані чи спалені. Повідомляється про проблеми у роботі метро, оскільки протестувальники спалили або пошкодили кілька станцій підземки.
Попри зниження рівня бідності і найвищий дохід на душу населення в Латинській Америці (20 тисяч доларів при 2-відсотковій інфляції), у Чилі спостерігається значна соціальна нерівність. Протестувальники кажуть, що влада більше турбується про багатих, а соціальні програми діють лише для дуже бідних, тоді як решта частина населення залишається на одинці зі своїми проблемами.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Північна Корея провела нові ...
Наступна новина: Інтернет у Росії з 1 ...