Прокуратура забезпечила захист інтересів громади міста Рівного у сфері інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

Прокуратура забезпечила захист інтересів громади міста Рівного у сфері інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури

06.11.19 08:06 0 342
Належна інженерно-транспортна та соціальна інфраструктура є необхідною умовою розвитку регіону. Джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об'єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.

Разом з тим, Рівненською місцевою прокуратурою встановлено факт невиконання фізичною особою обов'язку взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Рівне, у наслідок чого бюджет територіальної громади недоотримав 321 тис. грн.

У зв'язку з цим, прокуратура пред'явила позов в інтересах Рівненської міської ради про стягнення із забудовника збитків у формі упущеної вигоди на суму понад 321 тис. грн, який у жовтні поточного року задоволено Рівненським міським судом. На даний час вказане рішення не набрало законної сили.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Коболєв: ми готові до ...

КОМЕНТАРІ