Якщо каналізація,то тільки з пластику!

Якщо каналізація,то тільки з пластику!

08.11.19 11:14 0 2465

Як і у всіх сферах нашого життя, в будівництві та ремонті постійно з'являються рішення, які базуються на нових технологіях. З'являються нові інструменти, механізми та матеріали, які покликані полегшити й спростити проведення будівельних робіт, поліпшити їх якість. Одним з таких нових рішень стала пластикова каналізація. Швидко і рішуче пластик витіснив чавун і бетон зі сфери будівництва. Як це вдалося новому матеріалу, які плюси та мінуси використання пластику в каналізаційних комунікаціях існують? Спробуємо знайти відповіді на ці питання. Ну а допоможе нам в цьому розібратися співробітник інтернет-магазину http://hydrotech.com.ua/naruzhnaya-kanalizatsiya/truba-kanalizatsionnaya-plastikovaya-110-mm, в якому безпосередньо можна придбати каналізаційну ПВХ трубу в Україні.

Що собою представляє пластикова каналізація?

Пластиковою зазвичай називають таку каналізацію, в якій різні елементи, і, в першу чергу, труби, виготовляються з полімерних матеріалів. Основними матеріалами для пластикової каналізації є:

 1. поліпропілен;
 2. поліетилен;
 3. полівінілхлорид.

Переваги каналізаційних ПВХ труб

Такі труби мають багато переваг перед чавунними або бетонними завдяки іншим фізичним властивостям полімерів:

 • Полімери, з яких виготовляють труби для пластикової каналізації, мають дуже малу вагу. Завдяки цьому їх легко транспортувати та здійснювати монтаж системи каналізації. А це прискорює і здешевлює вартість робіт.
 • Суттєвою перевагою пластикової каналізації є її стійкість до впливу агресивних хімічних сполук. До недавніх пір агресивне середовище стічних вод була основною причиною швидкого виходу з ладу каналізаційних систем.
 • Пластикові труби не схильні до корозії, як чавуні, які іржавіють під впливом вологи, повітря та контакту з ґрунтом.
 • Завдяки гладкій внутрішній поверхні труб в пластикової каналізації значно менше осідає твердих частинок. Тобто, зберігається необхідна пропускна здатність труб, і значно рідше потрібно проводити очищування каналізації.
 • Пластикові каналізаційні труби не виділяють в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин. Більш того, навіть якщо таку трубу підпалити, в повітря буде виділятися тільки вуглекислий газ і воду.
 • Проводячи пластикову каналізацію, ви можете не побоюватися безпосередній близькості електричної мережі, адже такі труби є непоганими ізоляторами. До того ж, їх можна прокласти за зручним для вас маршрутом завдяки різноманітності конструктивних елементів. До речі, такі труби мають пристойний зовнішній вигляд, який може не зіпсувати інтер'єр навіть в незабарвленому вигляді.
 • Пластикові труби мають доступну вартість в порівнянні з металевими та бетонними аналогами.
 • Вони здатні прослужити не один десяток років без пошкоджень та необхідності ремонту.

Висновки

Завдяки зазначеним вище перевагам пластикова каналізація є тим рішенням, яке прослужить вам більше, ніж півстоліття, і не потребуватиме великих коштів для її облаштування.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 22)
Попередня новина: Огляд корму для собак ...
Наступна новина: Макрон заявив про «смерть ...

КОМЕНТАРІ