У Тернополі відбулася II Міжнародна конференція „Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі”

У Тернополі відбулася II Міжнародна конференція „Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі”

08.11.19 14:31 0 769
У Тернополі відбулася II Міжнародна конференція „Бізнес-ризики у динамічному глобальному середовищі”. Організаторами зустрічі такого формату є Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (Україна) та Індо-Європейська Освітня Фундація (Республіка Польща). Участь у заході взяли представники державної влади, науково-дослідних установ області та наукових кіл Польщі, Індії, Румунії, Боснії та Герцеговини.

Мета зустрічі - розглянути проблеми та перспективи інтеграції України у світове економічне співтовариство через активізацію співробітництва між Україною, Польщею та Індією у діловій, освітній та науковій сферах.

Голова облдержадміністрації Ігор Сопель також прийняв участь у заході. Він наголосив, що Тернопільщина – регіон, який відкритий до співпраці.

«Ми готові налагоджувати контакти з іноземними партнерами, адже такі союзи дадуть можливість розповісти про наш край закордоном, запропонувати спільні проєкти, запросити інвесторів. Зауважу, що зростає інтерес індійської молоді до навчальних закладів Тернопільської області. Це свідчить про досить високий рівень наших вишів. Тому мені приємно, що у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя створено Індо-Європейський Центр, як представництво Індо-Європейської Освітньої Фундації в Україні. Це ще більше сприятиме розвитку співпраці між нами, польськими та індійськими партнерами в галузях освіти та бізнесу», - підкреслив голова ТОДА.

Зауважимо, BRCDGV – це міжнародна конференц платформа, заснована у 2017 році з ініціативи Індо-Європейської Освітньої Фундації (Польща) у співробітництві із університетом прикладних наук в Нисі (Польща); університетом Савітрабай Фуле Пуне ( Індія); університетом Дунареа де Йос (Румунія) та іншими партнерами з різних куточків світу.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=2019730654797176

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: США закликали світових ...
Наступна новина: Диктант національної ...

КОМЕНТАРІ