Переваги виготовлення сувенірної продукції

Переваги виготовлення сувенірної продукції

11.11.19 19:04 8 2694

Сувенірна продукція являє собою предмети із зображеннями елементів фірмового стилю компанії або організації. Вона використовується для популяризації, створення позитивного іміджу компанії, спортивного клубу, громадської організації. Сувеніри та подарунки з логотипом вручають діловим партнерам і клієнтам, спортивним уболівальникам, відвідувачам різних виставок і презентацій. Далі, ми розглянемо основні переваги сувенірної продукції, особливості її застосування та кому вона підходить. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "Імперія сувенірів": http://empire-suvenir.com.ua/, яка безпосередньо займається виготовленням сувенірної продукції на замовлення в Україні.

Переваги брендованої сувенірної продукції

Використання іміджевої сувенірної продукції з індивідуальним малюнком, принтом або логотипом має такі переваги, як:

 • Оригінальний вигляд. Вони вигідно виділяються серед предметів аналогічного призначення.
 • Цей вид реклами не сприймається як нав'язливий і не викликає роздратування у цільової аудиторії.
 • Отримавши в подарунок корисну річ, люди відчувають позитивні емоції, які асоціюються з компанією — дарувальником, і надалі будуть відноситися до неї, до її продукції або послуг, діяльності, більш лояльно.
 • Роздача сувенірної продукції при проведенні ряду заходів є частиною ділового етикету.
 • Вартість виготовлення такої сувенірної продукції порівняно невисока.
 • Коли сувеніром користується людина, логотип бачить оточення, що, у свою чергу, сприяє впізнаваності та популяризації фірмового знака.
 • Цей вид реклами ефективний для компаній і організацій, що працюють в різних сферах — просування плануються заходів, продажу модного одягу, послуг ріелторів і кінологів, а також багатьох інших.

На які предмети зручно наносити фірмову символіку?

Для використання в якості сувенірної продукції з нанесенням фірмової символіки, зручно використовувати такі предмети, як:

 • майки та футболки;
 • баффи;
 • шарфи та хустки;
 • подушки;
 • прапори та прапорці;
 • чохли для валіз;
 • стрічки;
 • лан'ярди та шнурки для бейджів;
 • килимки для мишки;
 • рюкзаки та сумки;
 • фартухи й скатертини.

Цей перелік може бути розширений за бажанням замовника. Логотип може бути нанесений на більшість предметів, використовуваних у повсякденному житті в офісі, вдома, в навчальному закладі, спортивному клубі.

Коли необхідна брендована сувенірна продукція?

Сувенірна продукція на замовлення потрібна, якщо має бути:

 1. Зустріч делегацій компанії. Компанія, яка зустрічає, повинна забезпечити гостей канцелярським приладдям, запропонувати чай, кава або організувати банкет. Бажано, щоб максимально велику кількість предметів, які використовують гості, були брендованими. Це підкреслить матеріальні можливості й продемонструє турботу про свій імідж.
 2. Проведення виставок і презентацій. Незалежно від тематики, їх відвідують, переважно, потенційні замовники й покупці. Невеликі сувеніри допоможуть привернути увагу до вашого стенду. Завдяки оригінальному подарунку з логотипом люди не тільки запам'ятають вашу компанію, але й поставляться до неї з великим інтересом.
 3. Благодійні заходи. Участь у них і роздача подарунків дозволяє підкреслити активну громадську позицію вашої компанії. Якщо ви готові брати участь у розв'язанні соціальних проблем, що хвилюють людей, то суспільство буде ставитися до вас більш лояльно.
 4. Головні свята (Новий рік, день народження компанії). Отримання навіть невеликих подарунків від компанії стає додатковою мотивацією до успішної роботи. Подарованими сувенірами співробітники будуть користуватися на роботі, що збільшить кількість брендованих предметів в офісі. Це справляє сприятливе враження на відвідувачів.
 5. Передвиборчі й агітаційні заходи. Саме сувеніри, а не заклики й гасла, залучають більшість перехожих. Деяка частина з них зацікавиться і сприйме ваші ідеї. Інші ж, використовуючи сувенірну продукцію, будуть поширювати інформацію про вашу організацію, партію, клуб.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)
Попередня новина: Якими повинні бути ...
Наступна новина: Надгробный памятник: что ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Dieuempereur - 11.11.19

Действительно интересная тема.

аватар країна
Dalenyansky - 11.11.19

Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.

аватар країна
ame_lung - 11.11.19

супер оригинально

аватар країна
sashok8 - 11.11.19

улыбнуло с утречка

аватар країна
Graf08 - 11.11.19

Хе-хе, мой первый коммент :)

аватар країна
voffkazalman - 11.11.19

чего тока не придумают...

аватар країна
Medemitc - 11.11.19

Чудово ..

аватар країна
Long_boat - 11.11.19

Большое спасибо, прикольно написанно креативно