Адвокат Голунова Сергій Бадамшин попросив витребувати матеріали перевірки за фактом можливого перевищення посадових повноважень співробітниками поліції, які затримували журналіста.
«Засекречено всю кримінальну справу, від обкладинки до останньої сторінки, без пояснення причин. Я вперше стикаюся з таким цинізмом. Слідчий комітет говорить – не ваша справа, ми самі розберемося, а за п'ять місяців ніхто не притягнутий», – передає слова адвоката опозиційний російський сайт «МБХ медіа».
Спеціальний кореспондент видання «Медуза» Іван Голунов був затриманий співробітниками російської поліції 6 червня, його звинуватили в поширенні наркотиків. Він заявив, що наркотики йому підкинули. Після активної громадської кампанії та масових протестів на захист Голунова МВС Росії закрило справу. Співробітників поліції, які затримували Голунова, перевіряє Слідчий комітет, вони та їхнє начальство звільнені. /**/ /**/
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На міжбанку незначно зріс ...
Наступна новина: Гонконг: поліцейський ...
Світ віконних технологій: Інженерна трансформація ...
Натяжна стеля: що потрібно знати
Декоративні сітки для приватних ділянок: поєднання естетики та практичності
Вентиляційні виходи 110, 125 і 160 мм: який діаметр вибрати для будинку
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору
Пенетрация и растяжимость битума: ключевые показатели качества