Мікропозики онлайн: плюси та мінуси

Мікропозики онлайн: плюси та мінуси

21.11.19 00:13 0 6631

Сьогодні онлайн позики набули великого поширення. Вони видаються практично без відмови. Брати такі позики можуть студенти, пенсіонери, безробітні та люди з зіпсованою кредитною історією. Далі, ми безпосередньо розглянемо їх основні переваги. Ну а розповість нам про це співробітник онлайн-сервісу chestnyizaim.com, за допомогою якого безпосередньо можна підібрати собі МФО для оформлення мікропозики в Україні.

Переваги онлайн позик:

Основними "+" мікропозик є:

  • Зручність оформлення заявки. Заповнити заявку можна через Інтернет, не виходячи з дому.
  • Можливість запозичення невеликої суми.
  • Лояльні умови до позичальників. В ряді випадків можна взяти позику і під 0 %. Нові МФО зазвичай намагаються залучити якомога більше клієнтів, тому вони встановлюють вигідні умови. А якщо ви раніше брали позику в якійсь організації, а потім її повернули в строк, то надалі вам може бути запропонований кредит на більш привабливих умовах.
  • Прекрасний шанс для поліпшення кредитної історії.

Мінуси онлайн позик:

Є, однак, в онлайн кредитування і свої мінуси, які заключаються у:

  1. високій процентній ставці;
  2. окрім того, позичальники повинні бути готові до виплати додаткових комісій.

Хоч би що там було, багатьох випадках онлайн позика є прекрасним способом отримати гроші в короткі терміни та без відмови.

Як взяти позику онлайн?

Перш за все необхідно вивчити всі подані пропозиції та вибрати компанію, що пропонує найвигідніші для вас умови. При цьому важливо звертати увагу на рейтинг організації. Існують фірми-одноденки, яким не варто довіряти. При розгляді умов варто вивчити:

  • процентну ставку;
  • термін кредитування;
  • механізм погашення заборгованості у разі прострочення платежу.

Після вибору МФО необхідно буде створити обліковий запис на її сайті. Система запам'ятає ваші дані, надалі ви зможете отримати позику ще більш швидко.

Після реєстрації потрібно буде заповнити заявку на отримання позики. Тут знадобиться вказати дані паспорта, термін кредитування, спосіб отримання коштів.

Далі йде отримання грошей. Зазвичай кошти переводяться протягом 20-40 хвилин після заповнення заявки.

Після того, як ви отримаєте кошти, необхідно буде своєчасно робити платежі. Уточніть, в які терміни потрібно буде здійснювати виплати. У разі прострочення вам можуть бути призначені штрафні санкції. МФО пропонує безліч способів погашення позик. Найбільш зручно робити це через власний кабінет безпосередньо на самому сайті кредитної організації.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)
Наступна новина: Доставка піци: основні ...

КОМЕНТАРІ