Мережа зарядних станцій STRUM стала YASNO E-mobility

Мережа зарядних станцій STRUM стала YASNO E-mobility

22.11.19 14:34 16 7038

Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер називається YASNO E-mobility і розширила перелік своїх послуг. Крім швидкої зарядки, власники електромобілів вже можуть придбати зарядні станції для домашнього та корпоративного використання, щоб заряджатися дешевше або отримувати додатковий дохід.

«Наша мережа зарядок стала частиною великого роздрібного бренду YASNO, який поставляє електроенергію і енергоефективні рішення для 3,5 мільйонів клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. Ми прагнемо зробити послуги з електромобільності доступнішими і ближчими для наших клієнтів, та надаємо їм комплексні рішення у поєднанні з продуктами з енергоефективності», – розповів директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.

Власники електромобілів зараз можуть зарядитися за 20-40 хвилин на 23 швидких зарядних станціях мережі YASNO E-mobility в Києві, на автомобільних шляхах Київ-Одеса, Київ-Львів і Київ-Полтава. Зарядні станції і мобільний додаток вже оновлені у новому дизайні.

«На сайті yasno.com.ua автовласник може замовити зарядне обладнання потужністю від 5 до 22 кВт. Заряджатися вдома або в офісі коштує у рази дешевше, ніж на публічних зарядних станціях. Вдома при використанні «нічного» тарифу можна заряджатися у 2 рази дешевше звичайного тарифу для населення.

Для цього ми пропонуємо енергоефективний набір YASNO Smart з двозонним лічильником електроенергії. Завдяки йому зарядити авто вночі на 200 км пробігу обійдеться приблизно у 25 грн. Це рішення ми пропонуємо з опцією установки «під ключ». Власники зарядних пристроїв також можуть приєднатися до мережі YASNO E-mobility, щоб отримувати додатковий дохід для сім'ї або бізнесу, надаючи послугу зарядки власним клієнтам», – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)
Наступна новина: Телеведучі 1+1 media ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
viva_tut - 22.11.19

Завжди приємно читати розумних людей

аватар країна
Fless - 22.11.19

Привет! Предлагаю обмен постовыми с вашим блогом.

аватар країна
SpeedSonic - 22.11.19

О чем глаголят все эти люди в комментах?

аватар країна
BlackLord19 - 22.11.19

О чем глаголят все эти люди в комментах?

аватар країна
Cherkas0vKir - 22.11.19

тема реально стара

аватар країна
JonHord - 22.11.19

Реальная тема

аватар країна
yobatigde - 22.11.19

Блог зроблений дуже професійно, і легко читається

аватар країна
Sovenok666 - 22.11.19

Очень хорошая идея

аватар країна
Noxsht - 22.11.19

І правда креатив ... супер!

аватар країна
Ilgur5 - 22.11.19

А чи давно запустили цей сайт?

аватар країна
SLiamanD - 22.11.19

Да вы сказочник

аватар країна
comrade_elf - 22.11.19

Ух ты :) Здорово как!

аватар країна
Argonavtus - 22.11.19

Умные вещи говорит автор!

аватар країна
Sojru - 22.11.19

А можно узнать, у вас дизайн сайта шаблонный? Тоже себе такой хочу…

аватар країна
GrekF3 - 22.11.19

Хороша стаття, дізнався багато нового!)

аватар країна
catigty - 22.11.19

тема реально старая