Рівненщина: в прокуратурі області відбувся прийом жителів с. Старе Село Рокитнівського району з приводу довготривалого розгляду судом кримінального провадження

Рівненщина: в прокуратурі області відбувся прийом жителів с. Старе Село Рокитнівського району з приводу довготривалого розгляду судом кримінального провадження

30.11.19 11:07 0 1723
На прийом до виконувача обов`язків прокурора Рівненської області звернулися жителі с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області зі скаргою на довготривалий розгляд судом кримінального провадження відносно трьох односельчан, які вчинили тяжкі злочини.

Заявникам під час особистого прийому повідомлено, що працівниками прокуратури Рівненської області підтримується публічне обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно трьох жителів с. Старе Село Рокитнівського району Рівненської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, п. п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України (вбивство організованою групою осіб з використанням вогнепальної зброї).

Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні, у відповідності до вимог ст. 314 КПК України, призначено до судового розгляду.

На даний час з жовтня 2019 року відбулось 6 судових засідань. З метою забезпечення заходів кримінальному провадження, у тому числі, своєчасного та неупередженого судового розгляду, подавались клопотання про продовження запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, які, відповідно до ухвал колегії суддів, задоволені.

Також, на даний час у кримінальному провадженні, у відповідності до вимог ст. 352 КПК України, із 28 свідка допитано 22 свідка та 2 потерпілих.

Під час наступного судового засідання буде продовжено допит свідків та досліджено матеріали кримінального провадження.

Перенесення судових засідань з підстав не прибуття прокурора, не допущено.

На особистому прийомі у заявників прийнято колективні звернення, які будуть розглянуті в межах чинного законодавства та у передбачені законом строки.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ