Як повідомив голова комісії Святослав Липовецький, 22 заяви отримали позитивне рішення, а 8 справ вирішено повернути на доопрацювання.
„Щодо 22 справ, які отримали позитивне рішення, то 21 з них стосувалася отримання статусу особи "потерпілої від репресій" і одна - посмертного визнання особи репресованою”, - розповів Святослав Липовецький.
Супровідні документи буде направлено до Національної комісії з рекомендацією реабілітувати осіб, які подали відповідні заяви.
Загалом з липня 2019 року обласною комісією прийнято до розгляду і опрацьовано понад 80 справ.
Регіональну комісію створено розпорядженням голови облдержадміністрації на підставі Закону України „Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років”.
Вона приймає від громадян заяви та документи, вивчає їх, після чого подає свої рекомендації для прийняття рішення і до Національної комісії з реабілітації в м.Київ.
Крім представників Українського інституту національної пам'яті, Тернопільської обласної ради, прокуратури, обласних управлінь СБУ та національної поліції, обласного державного архіву до складу обласної комісії увійшли члени товариства „Меморіал” імені Василя Стуса, правозахисної організації дітей, репресованих тоталітарним режимом, Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих” у Тернопільській області, обласної Управи Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім.Генерала Романа Шухевича - Тараса Чупринки „Лисоня”.
Подати документи на розгляд комісії можна по вівторках та четвергах з 9 до 13.00 в кабінеті № 543 обласної держадміністрації (м.Тернопіль, вул.Грушевського).
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Сенаті США обговорять ...
Наступна новина: Le Monde: на кордоні ...