Юрій Горбунов сфотографувався з сином вдома та розповів про «Скажене весілля 2»

Юрій Горбунов сфотографувався з сином вдома та розповів про «Скажене весілля 2»

09.12.19 16:59 0 4220

Відомий український телеведучий 1+1, актор, а також креативний продюсер фільму «Скажене весілля», серіалу «Великі Вуйки» Юрій Горбунов розповів, чого чекати глядачам від сіквелу «Скаженого весілля», прем’єра якого запланована на 25 грудня.

Ведучий Танці з зірками, Голос.країни, Голос.Діти Юрій Горбунов, у якого напружений робочий графік і щоденні зйомки, знявся у фотосесії разом з дворічним сином Іваном для журналу Теленеделя.

Горбунов запросив фотографа до свого власного будинку і знявся у двох образах – серйозного продюсера  та дбайливого тата.

В інтерв’ю Теленеделя Юрій Горбунов натякнув, як буде розвиватися сюжет в «Скаженому весіллі 2»:

Ми довго думали, чим ще здивувати глядачів, кому ще батько може сказати «ні» після афрофранцуза. Представникові іншої національності? Вже нецікаво ... Головний герой Василь Сердюк тільки змирився з зятем афрофранцузом, …. і тут друга дочка підносить такий же сюрприз, що батько хапається за серце. Так, у головного героя виявляться дві доньки. Більше нічого не скажу - не буду спойлерити.

Усіх прихильників зірки завжди цікавить його сімейне життя та маленький синочок Іван.

В розмові з головним редактором Людмилою Козаренко Горбунов розповів про виховання сина, а також поділився, чого його вчить дворічний Іван, і з чим він має бути обережним: 

Перш за все, стежити за тим, що і як кажу, що роблю. Він же мене постійно копіює! Тому при ньому не можна підвищувати голос, розкидати речі, занадто емоційно говорити. А в спілкуванні з ним намагаюся не просто наполягати на своєму, а домогтися розуміння.

Також продюсер додав, що їх улюблена гра з Іваном - хованки. Як зазначив Юрій, вони ховаються за занавіскою і від цього Іван приходить у захват.

У цьому році Юрій Горбунов отримав нагороду «Тато року», хоча на неї претендувало чимало зіркових татусів. В інтерв’ю продюсер зізнався, що хоче, щоб син ним пишався:

Намагаюся відповідати цьому титулу. А взагалі, для сина мрію стати «татом життя», щоб він мною пишався, тому намагаюся приділяти йому максимум уваги. Хоча насправді дуже багато уваги дитині і не потрібно - його просто треба уважно вислухати, підтримати, щоб він розумів: в родині його всі люблять і у нього є надійний тил. Так виховували мене, так виховую і я Івана.

Крім цього, Юрій Горбунов згадав, через що переймався на початку стосунків з коханою Катериною Осадчою. А також поділився, які зараз у їхньої пари є сімейні традиції.

За словами Юрія, це обов’язково сімейний сніданок або вечеря, і катання втрьох на велосипедах – влітку, а взимку - на санях.

Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 24)
Наступна новина: Види та особливості ...

КОМЕНТАРІ