Написання кандидатської дисертації на замовлення

Написання кандидатської дисертації на замовлення

16.12.19 20:15 0 3448

Коли справа доходить до написання кандидатської дисертації, то тут можна піти двома шляхами: написати її самостійно або замовити у професіоналів, наприклад, в компанії «Інформ-Сервіс»: https://diploms.com.ua/nauchnye-raboty/dissertacii/. У даній статті ми розглянемо обидва варіанти, щоб розібратися, що ж практичніше: заощадити на написанні наукового тексту, зникнувши на кілька місяців із зони видимості друзів і знайомих, або витратити гроші, але водночас відчувати всю повноту життя?

Плюси та мінуси самостійного написання кандидатської дисертації

Якщо ви надумали написати кандидатську дисертацію самостійно, то упевніться, що у вас в першу чергу є досить вільного часу. Попри те, що для підготовки дається 2 роки, звичайне життя з його побутовими проблемами теж ніхто не скасовував, особливо, якщо у вас є маленькі діти, або додаткова робота.

До плюсів самостійного написання роботи можна віднести наступні фактори:

 • це абсолютно безкоштовно;
 • ви можете самі регулювати своє навантаження;
 • у вас є можливість відвідувати консультації, радитися з викладачем, який може допомогти вам у виборі теми, складання плану, в пошуку потрібних літературних джерел, а також в оформленні роботи.

Плюси в даному випадку дійсно досить вагомі, але все не так вже райдужно, як це може здатися на перший погляд. При більш конкретному розгляді даного питання цілком можуть спливти такі підводні камені, як:

 • нестача вільного часу;
 • неможливість займатися будь-якими іншими справами, особливо, коли ви, наприклад, вдень працюєте, а вечорами пишете дисертацію;
 • з другого пункту плавно випливає третій: немає можливості нормально відпочити;
 • доводиться самостійно збирати додатковий пакет з документами;
 • науковий керівник не має можливості приділяти вам достатньо часу, тому доводиться робити все самому;
 • виникають проблеми в оформленні тексту.

Плюси та мінуси написання кандидатської дисертації на замовлення

Далеко не завжди хочеться писати дисертацію самостійно. До того ж, не всі мають у своєму розпорядженні вільний час в потрібній кількості. Можливість доручити написання свого наукового дослідження комусь іншому, звичайно ж, вабить. І це може відбуватися з наступних причин:

 • економний розподіл свого часу — не потрібно займатися підготовчою роботою, вивчати різні джерела, стандарти написання;
 • не виникає потреби докладати максимальних зусиль для досягнення результату, оскільки замовити роботу набагато простіше, ніж написати її, а потім ще й хвилюватися: приймуть її, чи ні;
 • гарантія гарного результату — всі компанії, що спеціалізуються на написанні різних наукових праць, зацікавлені в гарній репутації, тому їм вкрай невигідно писати некомпетентні роботи;
 • фахівці допоможуть вам не тільки написати та оформити роботу, але й підготують до неї супровідні документи, написавши їх за вас;
 • деякі спеціалізовані сайти надають чернетку роботи, щоб у замовника залишалася можливість показати їх своєму науковому керівникові, який міг би вказати на будь-які помилки в написанні та оформленні роботи.

Як видно з перерахованих вище пунктів, у замовних робіт є свої безумовні переваги перед самостійним написанням. Але, як відомо, у кожної медалі існує своя оборотна сторона. В даному випадку до мінусів або так званим «підводних каменів» можна віднести наступні фактори:

 • занадто висока цінова політика;
 • є можливість не укластися в поставлені терміни, тому не варто замовляти дисертацію за кілька місяців до закінчення її написання, так ви ризикуєте запізнитися з термінами, або отримати недостатньо опрацьований матеріал;
 • може не залишитися часу на доопрацювання: для гарної серйозної вичитки тексту недостатньо одного дня, тому заздалегідь приготуйтеся до того, що якщо ви занадто пізно отримаєте на руки готову роботу, то можете не встигнути що-небудь переробити.

Висновки

На закінчення хотілося б сказати, що в кожному конкретному випадку людина сама вирішує: чи готова вона розпрощатися з досить значною сумою грошей чи ні. Комусь, можливо, дійсно буде простіше і дешевше написати самому, в той час як в іншого просто не залишиться часу і сил у зв'язку з високою завантаженістю.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 36)
Наступна новина: Як вибрати найкращу ...

КОМЕНТАРІ