Міністр фінансів Німеччини та віцеканцлер Олаф Шольц 21 грудня заявив, що Берлін «рішуче відкидає» американські санкції, називаючи їх «серйозним втручанням у внутрішні справи Німеччини та Європи та їхній суверенітет».
21 грудня Європейська комісія заявила, що вивчає, як нове законодавство може впливати на компанії Євросоюзу, які беруть участь у будівництві газогону, додавши, що не підтримує санкції проти компаній, які «ведуть законний бізнес».
Москва твердить, що продовжить реалізовувати свої економічні проекти «незалежно від чиїхось санкцій», а європейці «залишаються в програші за всіма статтями». Про це заявило 21 грудня Міністерство закордонних справ Росії, реагуючи на запровадження американських санкцій, спрямованих проти будівництва газопроводу «Північний потік-2».
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: З початку 2020 року в ...
Наступна новина: На мосту Патона і ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка