За словами співрозмовників газети, один із варіантів, який вивчає Кіберкомандування США, буде направлений проти високопоставлених російських чиновників, співробітників спецслужб і великих бізнесменів. Вони отримають листи з вимогою припинити втручання у вибори. В іншому випадку, Вашингтон пригрозить опублікувати і використовувати в своїх цілях конфіденційну інформацію про чиновників і наближених до Кремля підприємців.
За даними The Washington Post, ще одна стратегія – поширення дезінформації для створення конфліктів всередині російської еліти.
Джерела видання відзначають, що атака, ймовірно, не зачепить президента Росії Володимира Путіна. Це було б «дуже провокаційно», пише The Washington Post.
У березні 2019 роки команда спецпрокурора Роберта Мюллера завершила роботу над доповіддю про втручання Росії в президентські вибори 2016 року в США. Дворічне розслідування довело спроби Москви вплинути на американський виборчий процес. Але зв'язків між передвиборчим штабом Дональда Трампа і Кремлем слідчі не знайшли.
При цьому Мюллер не дійшов до однозначного висновку, чи намагався Трамп перешкоджати правосуддю. Москва свою причетність до виборів в інших державах відкидає.
Комітет Сенату США з розвідки оприлюднив 25 липня доповідь про втручання Росії в президентські вибори у США в 2016 році.
Доповідь Сенату, як і звіт спецпрокурора Роберта Мюллера, містить висновок, що втручання Росії у внутрішньополітичні процеси США в 2016 році не є ізольованим явищем і що Кремль продовжує свою підривну діяльність і зараз, маючи на меті вплив на президентські вибори 2020 року.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопіллі уряд надав ...
Наступна новина: У Тернополі демонтували ...