Кабель ВВГ - це силовий провід з міді, що має ізоляцію для кожної жили, а також оболонку, створену з полівінілхлориду. Ціна на цей провід залежить в основному від сфери його використання і від його будови (до речі, придбати його можна в інтернет-магазині https://elmar.com.ua/kabel-lapp-group/olflex-polivinilhloridnyj-kabel-nezaschischennyj/kabel-vvg/). Найчастіше він застосовується для:
- електричних установок;
- електричних щитів із заліза;
- пластикових боксів;
- стаціонарної прокладки в силових і освітлювальних мережах;
- під'єднання звичайних силових гнізд і всілякої технологічної апаратури.
Різновиди силового кабеля ВВГ
Кабель ВВГ НГ - це силовий провід з міді, що має ізоляцію на кожній жилі і оболонку полівінілхлориду, що не підтримує горіння. Провід ВВГ ls - це один із різновидів стандартного ВВГ-кабелю, який був спеціально розроблений для транспортування і розподілу електрики при таких умовах: частота становить 50 Гц і застосовується напруга 0, 66 та 1 кВ в апаратурі стандартного виду. Цей кабель відмінно підходить для використання в об'єктах, де існує дуже висока ймовірність загоряння.
Провід ВВГ 3х 2.5 був розроблений для передачі електрику до спеціальних установок за умови, що була прокладена стаціонарна прокладка, і було одиночне розташування, завдяки якому не поширюється полум'я. Цей кабель для будинку відмінно підходить для організації електромереж в побутових цілях, а також на великих індустріальних об'єктах. Його можна проводити під шаром штукатурки, на різноманітних системах прокладки проводів, в каналах і тунелях, в пустотах усередині стін.
Даний провід має жилу з міді першого рівня гнучкості. Полівінілхлоридна ізоляція та оболонка має такі різновиди:
- нг - не підтримує горіння;
- нгд - не підтримує горіння з дуже маленьким рівнем виділення диму.
Технічні параметри кабелю для проводки представлені:
- Номінальний рівень напруги - не більше 1 кВ.
- Випробувальна напруга - 3,5 кВ.
- При установці температура не може бути нижчою - 15 0 С.
- Жила не нагрівається більше, ніж до + 70 0 С.
Провід ПВС. Даний кабель необхідний для підключення до електромережі звичайної та пересувної техніки, а також для створення ланцюгів освітлення всередині приміщень. Його дуже легко і просто монтувати: жила і оболонка виготовлені з ПВХ, завдяки чому вони дуже гнучкі та міцні. Прокласти такий провід можна без жодних труднощів, навіть в приміщенні, де є багато кутів і роз'ємів. Такий шнур повністю захищений від попадання вологи, пилу, пошкоджень або цвілі. Він абсолютно не горить, що дає можливість використовувати його в пристроях з підвищеною ймовірністю загоряння.
Провід ШВВП. Найчастіше такий кабель використовується для під'єднання побутової техніки, як фени, холодильники, телевізори та інше. Він є незамінним помічником в побутових умовах. Головною його особливістю є те, що провід можна використовувати для створення подовжувачів напруги до 380 В. Товар має високий рівень міцності та еластичності, що дає можливість прокладати його, як у відкриту, так і закритими методами.