За оновленою інформацією, на борту перебували 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 - Ірану, 10 - Швеції, 4 – Афганістану, З - Німеччини, 3 – Великої Британії.
Уряд України висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Україна зі свого боку надаватиме всю необхідну підтримку і допомогу та готова розслідувати причини авіакатастрофи відповідно до норм міжнародного права, зокрема, Чиказької конвенції.
Уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про відправлення пошуково-рятувальної групи до Ірану для здійснення спільних заходів щодо розслідування причин трагедії та репатріації тіл загиблих громадян України.
У складі групи від України до Ірану вирушать представники ДСНС, Міноборони, МЗС, МВС, СБУ, РНБО, Державної авіаційної служби, Нацбюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та «Міжнародних авіаліній України».
«Ми тримаємо зв'язок із рідними загиблих для здійснення аналізу ДНК та продовжуємо безперервно актуалізувати інформацію щодо пасажирів. МЗС перебуває у постійному контакті з іноземними колегами», - зазначив Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.
Державіаслужба заборонила виконання польотів у повітряному просторі Ісламської Республіки Іран та Ісламської Республіки Ірак для експлуатантів повітряних суден, зареєстрованих в Україні, із 00:00 9-го січня 2020-го року.
«Розпочинаємо позапланову перевірку забезпечення льотної діяльності, підтримання льотної придатності повітряних суден, виконання технічного обслуговування авіаційної техніки та системи управління безпекою польотів ПрАТ «Міжнародні авалінії України. Також будуть проведені додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній», - додав Глава Уряду.
За інформацією та підтримкою просимо звертатися на гарячу лінію МЗС України: +380 44 238 16 57.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопілля: голова ТОДА ...
Наступна новина: З 1 січня в Україні зросла ...