Що таке СИП панель,і чи варто з її будувати будинок?

Що таке СИП панель,і чи варто з її будувати будинок?

17.01.20 16:14 0 3009

Шукаєте надійний і економічний варіант побудови житла? Чи розглядаєте різні ідеї, але поки так і не знайшли нічого підходящого? Тоді Вам обов'язково слід ознайомитися з СІП панелями.

Що таке сендвіч панель?

СІП панелі - це новий вид будівництва. Назва вже говорить сама за себе. Як і сендвіч, SIP має кілька шарів, і перший і останній шари - однакові. Вони представлені дерев'яними плитами. Для їх виготовлення використовуються пресовані тирсу. За своєю структурою ці шари нагадують фанеру або ДСП.

Середина СІП панелі у Львові виконана з неорганічного матеріалу - пінополістиролу. Це практично всім відома пластмаса. Він стійкий до різних погодних умов. На відміну від дерева або цегли, він не пропускає вологу і тому не руйнується з часом. Термін служби пінополістиролу досягає 100 років.

Звичайно, будинок з такою технологією може і не простоїть сто років, проте його термін служби не менше, ніж у дерев'яного. Це варто того щоб задуматися над його будівництвом.

Які позитивні якості сендвіч панелей?

Раніше вже було згадано про те, що вони досить стійкі в зовнішньому середовищі, не бояться ні спеки, ні морозу і без проблем справляються з діапазоном температур від -70 до + 50 0 С. Прекрасно переносять снігопади, дощі і повені.

Одна з основних переваг цієї технології є термоізоляція. Завдяки своїй конструкції, СІП панелі утримують тепло всередині будинку. Їх будова нагадує термос, де збереження тепла здійснюється через повітряного прошарку. Теплозбереження сендвіч панелей вже давно досліджено і доведено.

Крім термоізоляції у них відмінна і шумоізоляція. Що не маловажно, якщо Ви хочете побудувати дачу неподалік від дороги.

Багато хто думає, що для побудови такого будинку необхідно володіти спеціальними навичками і використовувати особливу, дуже дорогу, вентиляцію. Це не так. Досвід роботи з ними, звичайно, вітається, а ось ніякої супер дорогої системи вентиляції використовувати не потрібно.

У роботі вони прості і зручні. Плюс будівництво будинку йде явно швидше, ніж з цегли, дерева або газобетону.

Якщо коротко, то можна виділити кілька основних плюсів:

  • Економічність.
  • Надійність.
  • Відмінне збереження тепла.
  • Швидкість споруди.

Якщо Вас покинули ще не всі сумніви, тоді обов'язково слід ознайомитися зі статистикою. Їх популярність зростає не по днях, а по годинах. І Ви самі обов'язково в цьому переконаєтеся.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 32)

КОМЕНТАРІ